Asclepion yra lyderis tarptautinėje lazerių rinkoje, kuris siūlo produktus ir paslaugas medicinos įstaigoms iš viso pasaulio. Estetinės medicinos srityje Asclepion dirba nuo 1977 metų, o produkciją tiekia į daugiau nei 60 šalių. Asclepion pasaulio rinkai siūlo platų produktų asortimentą, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Produktų kokybę patvirtina daugybė sertifikatų ir apdovanojimų, pavyzdžiui, TÜV sertifikatas,  FDA ir ANVIS. Be to, Asclepion buvo apdovanota Vokietijos „Design Award“ ir iš šimto TOP geriausių įmonių buvo pripažinta pačia inovatyviausia.

7 kartos MeDioStar NeXT yra impulsinis diodinis lazeris, kuris naudojamas nepageidaujamų plaukelių šalinimui, aknės (spuogų) bei odos atjauninimo procedūroms atlikti. Šio lazerio ypatingos savybės – greitas didelių zonų poveikis ir integruota šaldymo technologija – metalų lydinis, kuri garantuoja beskausmes lazerines procedūras.

7 kartos MeDioStar NeXT turi optimalų bangos ilgį (800 – 950 nm), kuris nukreipiamas į plauko šaknyje esantį melaniną, aplink esanti oda sugeria tik nedidelę jo dalį. Tokiu būdu spinduliuotė termiškai paveikia procedūros objekto struktūrą, apsaugodama aplink esančią odą.

 

Spuogų bei aknės gydymas 7 kartos impulsiniu diodiniu MeDioStar lazeriu

Paprastieji spuogai – aknė (Acne vulgaris) yra viena labiausiai paplitusių odos ligų, kuri pasireiškia bėrimais veido, krūtinės ar nugaros srities odoje. Šia liga serga paaugliai (jaunatvinė aknė) ir suaugę žmonės.

Lazerio spindulio šviesa veikdama termiškai (šilumos efektas) slopina odos riebalinių liaukų aktyvumą, sumažina uždegimines reakcijas, naikina Aknės bakterijas kurios sukelia paprastuosius spuogus.

Spuogų gydymas lazeriu yra greitas, neskausmingas, nereikalauja jokio poprocedūrinio periodo ir nesukelia papildomų komplikacijų. Iš karto po gydymo lazeriu paciento fizinė veikla neribojama.
Gydymą lazeriu galima kombinuoti su medikamentiniu gydymu. Tai itin efektyvus ir saugus gydymo būdas.

Geriausią sprendimą Jums rekomenduos gydytojas dermatologas konsultacijos metu.

 

Po gydymo lazeriu:

  • Mažiausiai 24 valandas po procedūros rekomenduojama vengti šilumos poveikio – karšto vandens, saunos; saulės ir soliariumo.
  • Mažiausiai 6 savaites po procedūros būtina naudoti apsauginį kremą nuo saulės (SPF 30 ar daugiau).
  • Savaitę po procedūros nevartojami vietinio poveikio retinoidai, glikolio ar salicilo rūgštis).

 

 

Aknės / spuogų gydymas KAINOS
Veido sritis Nuo 140 iki 170 €
Kaktos sritis Nuo 80 iki 100 €
Skruostų sritis Nuo 100 iki 130 €
Atskiri odos plotai Nuo 50 €