Profesionalūs sprendimai Jūsų grožiui ir sveikatai

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje –turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis – senamiestis – matomas tiesiog pro langus.

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras – tai plastinės ir estetinės chirurgijos, estetinės ir lazerinės dermatologijos, funkcinės ir estetinės ortopedijos bei funkcinės rinologijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir grožio klausimais.

Per metus Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centre atliekama apie 600 plastinių operacijų ir kiekvienais metais šis skaičius auga. Centre dirba aukščiausios kvalifikacijos plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, gydytojai otorinolaringologai, gydytojai dermatologai, ortopedai-traumatologai, anesteziologai-reanimatologai ir kiti aukščiausią profesinę kvalifikaciją turintys medicinos specialistai.

Mes pasitinkame Jus su moderniai įrengtomis operacinėmis, tarp kurių vienintelė Baltijos šalyse dualinės endoskopinės chirurgijos operacinė, su jaukiomis ir patogiomis pooperacinėmis palatomis, aprūpintomis autonominio šildymo, pacientų stebėjimo bei budinčio personalo iškvietimo sistemomis. Jums bus siūlomas specialus meniu, pritaikytas pooperaciniam režimui.

Atvykote iš Klaipėdos, iš Vilniaus, o gal Jūs iš Anglijos, gal net iš Amerikos? Nesirūpinkite lagaminų vežimu, viešbučio rezervacijomis ar taksi paslaugomis – Sauliaus Vikšraičio klinikoje siūlome papildomą nakvynės paslaugą svečių namuose.

Mūsų vertybės – profesionalumas bei kompetencija – teikti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir siūlyti geriausius sprendimus Jūsų grožiui bei sveikatai.

Mūsų komanda

Saulius Vikšraitis

Saulius Vikšraitis

Plastines ir rekonstrukcines chirurgijos gydytojas

Saulius Vikšraitis – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas. Veido estetinės endoskopinės chirurgijos pradininkas Lietuvoje.

1984 m. baigė Kauno medicinos institutą ir pradėjo dirbti plastinės ir rekonstrukcinės mikrochirurgijos srityje Kauno Medicinos Universiteto klinikose. Saulius Vikšraitis yra plastinės ir rekonstrukcinės mikrochirurgijos pradininkas Kaune, įdiegęs naujas operacijų metodikas. Per 30 darbo metų Kauno Medicinos Universiteto klinikose ir Plastinės chirurgijos centre atliko virš 8 tūkstančių plastinių ir atkuriamųjų operacijų.

1992 m. Kaune įkūrė Plastinės Chirurgijos centrą. Po ilgų sėkmės, išbandymų ir sukauptos patirties metų 2016 m., Kaune, Savanorių pr. 75 atidarytas naujas specializuotas ir privatus SV plastinės chirurgijos centras.

Mokslinė veikla: daugiau kaip 40 mokslinių straipsnių ir pranešimų autorius. Monografijos „Pažangūs metodai mikrochirurgijoje“ bendraautorius. Gydytojas pasiūlė naują veido tempimo metodą 1998 m. Gydytojas Saulius Vikšraitis nuo 2004 m. yra tarptautinis medicinos ekspertas.

Chirurgas yra Lietuvos plastinės rekonstrukcinės chirurgijos draugijos tikrasis narys, Tarptautinės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos (IPRAS) narys, Europos Plastinės rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos draugijos (ESPRAS) narys, Tarptautinės estetinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) narys.

Laisvalaikis: laisvalaikiu grožio pojūtį Saulius Vikšraitis perteikia tapydamas paveikslus. Jis yra surengęs penkias tapybos parodas. Chirurgas - Rotary klubo narys. Televizijos laidos „Bėdų turgus“ „Žaliojo obuolio“ laureatas.