Botulino toksino injekcijos

„Dysport“ ar Vistabel (Botox)- tai preparatas atpalaiduojantis raumenis. Pagrindinė šių medikamentų veiklioji medžiaga yra botulino toksinas.

Nedidelės šio preparato dozės blokuoja nervinio impulso perdavimą tarp nervo ir raumens, todėl injekcijos vietoje raumenys yra „neutralizuojami“ ir raukšlės kuriam laikui dingsta.

Procedūra yra paprasta ir saugi, jei ją atlieka gydytojas žinantis veido raumenų anatomiją. Nedidelėmis adatėlėmis yra atliekamos 8- 15 injekcijų į skirtingus veido taškus, todėl procedūra yra neskausminga, žmogus iškart gali užsiimti savo kasdienine veikla.Procedūra trunka 20- 30 min. Nerekomenduojama: gulėti arba būti pasilenkusiam ~3-4 val. po procedūros; apie 1 sav. vengti saulės spindulių, neiti į soliariumą bei pirtį.  Dūrių vietoje 1- 2 val. Liks nedidelės papulės, nežymus paraudimas. Medikamentai suveiks per 24- 72 val., medikamentų veikimo trukmė 4- 6 mėnesiai. Vėliau procedūrą rekomenduojama kartoti.

Botulino toksinas naudojamas norint pašalinti mimikos raukšles (horizontalios kaktos raukšlės), „pykčio“ raukšlę tarp antakių, raukšles apie akis. Taip pat „Dysport“ ar „Botox“ injekcijomis sėkmingai gydomas delnų ir pažastų sričių prakaitavimas. Hiperhidrozė – tai yra didesnis prakaitavimas, nei reikalingas normaliai kūno termoreguliacijai užtikrinti. Hiperhidrozė gali pasireikšti įvairiose kūno vietose, tačiau dažniausios kūno vietos – delnai, padai bei pažastys. Toks padidėjęs prakaitavimas sukelia nepatogumų, o stresinėse situacijose – jas dar labiau apsunkina.

Procedūrą reikia kartoti ne anksčiau kaip po 6-8 mėnesių.

Veido injekuojami užpildai

Hialurono rūgšties molekulė yra natūralus, žmogaus odoje pagrindiniu laikomas komponentas, gebantis savyje sulaikyti didelį vandens kiekį. Bėgant metams kinta odos struktūra, prarandamas odos stangrumas ir audinių tūris. Dėl to keičiasi ir veido kontūrai.
Injekciniai užpildai (Hialurono preparatas, Radiesse) yra populiariausi nechirurginei veido kontūrų korekcijai ir prarasto audinių tūrio užpildymui.
Šiais preparatais ne tik išlyginamos odos raukšlės, tačiau galima atlikti veido „tempimo efektą“. Priklausomai nuo veido srities bei raukšlių tipo plastikos chirurgas parenka tinkamą preparatą.
Procedūra atliekama veido odą nuskausminus anestezuojančiu tepalu. Keliais dūriais yra užpildomos veido raukšlės, skruostai ar veido defektas. Patinimas ar paraudimas būna kelias dienas.

Procedūras po ~6-8 mėnesių rekomenduojama kartoti, nes preparatas suskyla ir pasišalina iš organizmo.

Išsamesnė informacija bus suteikta bei tinkamas preparatas Jums bus parinktas individualios konsultacijos metu.

 

PRP – trombocitais praturtinta plazma  – procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai. Ši procedūra naudojama įvairioms odos problemoms spręsti, taip pat tai yra puikus būdas plaukų slinkimui gydyti. Procedūra ypač saugi, nėra alergijos ar infekcijos rizikos – naudojamas tik paties paciento kraujas, be jokių papildomų cheminių medžiagų ar aktyvatorių.

Rekomenduojama nuo 30-35 metų, kaip jauninanti (anti-aging) procedūra.

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, apie 25-27 ml. Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Gautame trombocitų koncentracijos skystyje, trombocitų skaičius net iki 5 kartų didesnis palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iš karto, kuomet jie suaktyvinami, t.y. suleidžiami į problemines odos vietas. Trombocitų išskiriami augimo faktoriai suaktyvina natūralias kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastano gamybą.

Kuomet iš kraujo paruošiamas autologinių trombocitų koncentratas, gydytojas specialia itin plona japoniška nano adata suleidžia gautą priemonę į reikiamas sritis. Procedūros trukmė nuo 30 iki 60 min. Vidutiniškai pažeistos odos atstatymas vyksta nuo 2 iki 24 valandų.

PRP procedūra:

  • sprendžia senstančios odos problemas (anti-aging), atkuria odos stangrumą bei standumą (atjaunina veido, decolte, kaklo, rankų odą, naikina raukšles, mažina odos nelygumus),
  • greitina žaizdų gyjimą,
  • siaurina išsiplėtusias poras,
  • gydo plaukų slinkimą ar net nuplikimą,
  • mažina alergines odos reakcijas,
  • gydo randus po aknės, operacijų ar traumų,
  • šviesina pigmentines dėmes,
  • tinka visiems odos tipams.

Laikui bėgant PRP terapijos poveikis audiniams didėja, kai tuo tarpu naudojant įprastus užpildus– mažėja. Poveikis po procedūros pradeda matytis 2-4 savaitės po operacijos. Procedūra atliekama 2-3 kartus per metus tam, kad būtų išlaikytas maksimalus efektas.

 

Užpildai, injekcijos, PRP  KAINOS
Medikamentinis veido pakėlimas giluminiais hialurono rūgšties arba Radiesse užpildais Nuo 400 €
Botulino toksino injekcijos Nuo 250 €
Hialurono rūgšties injekcijos Nuo 200 €
Lūpų storinimas Nuo 150 € iki 300 €
Botulino toksino injekcijos į delnus ar į pažastis nuo prakaitavimo Nuo 450 € iki 580 €
PRP Plazmoliftingas (trombocitais praturtinta plazma) Nuo 300 € iki 450 €