Kaktos ir antakių pakėlimo metu yra išlyginamos kaktos raukšlės, pakeliami antakiai, koreguojama jų forma ir santykis su viršutiniais vokais. Ši operacija dažnai atliekama kaip viso veido pakėlimo dalis arba kaip atskira procedūra.

Operacija

Operacija atliekama per 1- 1,5 cm ilgio odos pjūvius, kurie atliekami kaktos plaukuotoje dalyje, todėl jų nesimato. Kaktos ir antakių pakėlimas atliekamas naudojant pažangią endoskopinę techniką, kuri leidžia operaciją atlikti per mažus pjūvius ir mažai traumuojant audinius. Šios operacijos metu ne tik patempiama oda ir išlyginamos raukšlės, bet pakeliami suglebę kaktos raumenys. Labai dažnai kaktos ir antakių pakėlimas atliekamas kartu su viršutinių vokų plastika ir riebalų injekcijomis veide.

Operacinė rizika

Kaktos ir antakių pakėlimas gali turėti bendrą nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, pooperacinį skausmą, tinimą, kraujosrūvas, akių sudirgimą. Ir specifinį pooperacinį perioda- tai antakių sustingimą ir kaktos odos nejautrą keletą mėnesių.

Pooperacinis laikotarpis

Įprastai pacientai grįžta į normalų gyvenimą po poros savaičių, tačiau jautrumo sutrikimai kaktoje gali būti iki pusės metų.

Kaktos pakėlimo efektas gali trukti apie dešimtmetį, tačiau tai priklauso nuo paciento gyvenimo būdo.

Kaktos ir antakių pakėlimasKainos
Endoskopinis kaktos – antakių pakėlimas1600 €
Endoskopinis kaktos – antakių pakėlimas + vokų korekcija1700-1900 €