Esu be galo dėkinga šiam nuostabiam daktarui, taip pat jo visam personalui. Operacija padaryta ir esu patenkinta jos rezultatais! Šaunus superinis daktaras Saulius Vikšraitis jo priežiūra ir prieš operaciją, ir po operacijos superinė. Taip pat visam nuostabiam kolektyvui didelis didelis Ačiū Aistei, Ugnei, Juratei ir t.t nuostabi priežiūra ir dėmesys! Gyvuokit ir kuo daugiau tokių gerų rezultatų!

Reda2016 m.

Ilgai svarsčiau kada ir kur galėčiau įgyvendinti savo svajonę- atstatyti po gimdymo subliuškusią krūtinę. Kolegė rekomendavo daktarą Saulių Vikšraitį. Operacija praėjo tobulai, jau kitos dienos popietę galėjau išvykti į namus. Daktaro darbu esu labai patenkinta. Vis pagalvoju, kodėl to nepadariau anksčiau…
Daktaras Saulius Vikšraitis dėmesingas ir šiltas savo pacientams, labai profesionalus, – esu jam be galo dėkinga. Rekomenduoju šį chirurgą moterims, ieškančioms natūralaus grožio ir geros savijautos.

DaivaVilnius 2015

Noriu padekoti Jum,uz atlikta nuostabu darba kuriuo esu labai patenkinta ir uz nuostabu,malonu Jusu kolektyva,visiems labai aciu ir sekmes Jusu Klinikai

Diana2016 m.

Nuostabus gydytojas,išklausantis pacientą,patariantis…..nuoširdus ačiū Jums už atliktą darbą !!!

Diana N.2016 m.

Noriu padėkoti plastikos chirurgui Sauliui Vikšraičiui už profesionaliai atliktą operaciją (Pilvo sienos plastika). Esu labai patenkinta tobulu pilvuku. Taip pat dėkoju gydytojui anesteziologui I. Kerpauskui ir gyd. S. Virkšraičio asistentei Aistei. Priežiūra po operacijos buvo puiki. Nuoširdus, rūpestingas ir paslaugus visas aptarnaujantis personalas. Didelis jums ačiū ir sėkmės jūsų darbe.

Jūratė 2016 m.

Noriu padėkoti šiam puikiam Gerb. gydytojo Sauliaus Vikšraičio klinikos kolektyvui, bet ypač gydytojui Sauliui Vikšraičiui. Jums tai operacija, menas, netgi darbas, bet man tai tikras stebuklas! Neapsakysiu žodžiais kaip jaučiuosi, bet jausmas nuostabus. Visko viduje tiek daug, tai svajonės išspildymas. Man tai buvo kompleksas, 24 metus tai buvo su manimi. Gydytojau jūs stebuklas! Ačiū jums už rūpestį, darbą, rezultatą ir laiką. Buvau tokia rami, nebijojau, nes jaučiau,kad esu gerose rankose. Taip pat dėkoju visam kolektyvui, jų šypsenos, nuoširdus bendravimas ir linkėjimai sveikti daug padėjo. Buvo begalo jauku. Ačiū jums! Išpildėte dar vieną svajonę, šį kartelį mano.

Diana2016 m.

2013 metais pas gyd. Saulių Vikšraitį buvo atliktas krūtų padidinimas, rezultatas 100 kartu viršijo tai, ko tikėjausi, krūtinė net neatrodo kad iš viso kas yra atlikta, didelis dėkui daktarui ir visoms patariu kreiptis.

Solveiga2017 m.

I would just like to say how amazed I am at how my surgery has healed I have had 6 boob jobs a tummy tuck back and bum lift, lipo, gastric band in and out thigh lift. And I have never been pleased with the out come of my procedure the scar is so neat all of the nurses where talking about how much of a good job was done. Thank you very much I will 100% be back and will be sending all my friends and family your way!

AbbyThanks for doctor E. Zacharevskij, 2017.

Jau beveik du mėnesiai praėjo po atliktos mano krūtinės didinimo operacijos. Tad noriu Jums labai padėkoti už atliktą darbą, už pagaliau man suteiktą moteriškumo jausma!
Džiaugiuosi esamu rezultatu, esu pilnai grįžusi į savo ritmą, miegu ant šono, antra savaitė kaip sportuoju po truputį, nešioju pleistriukus nuo randų o svarbiausia, neatsižiūriu į save veidrodyje.
Ačiū Jums ir visai Jūsų komandai už rūpestį, manau dar būtinai pasimatysime ateityje! O kolkas siunčiame drauges pas Jus gražintis.

Inga2017 m.

Jau 2 mėnesiai po mano nosies operacijos, nosis vis gražėja ir gražėja, labai džiaugiuosi rezultatais kadangi mano nosis po traumos tikrai buvo labai kreiva praktiškai klaustuko formos ir tikrai manau daktarui buvo nelengva viską ištaisyti, bet kadangi šis daktaras tikras šios profesijos genijus, tai jam pavyko puikiai!!! Ačiū dar kartą daktarui Sauliui Vikšraičiui ir jo nuostabiam kolektyvui!!! AČIŪ!

2017 m.

Palikite atsiliepimą