Krūtų dydis ir forma priklauso nuo moters sudėjimo, paveldimumo ypatumų, mitybos, amžiaus ir galų gale nuo geografinio faktoriaus. Gamta ne visada suteikia moteriai tokią krūties formą, kokios ji norėtų. Tokiu atveju krūtų didinimas implantais gali išpildyti moters svajonę.

Svarbu prieš operaciją parinkti tinkamą implanto dydį ir formą, pjūvį per kurį bus atliekama krūtų padidinimo operacija ir ertmės- ložės sluoksnius, kuriuose bus įdėtas implantas.

Jei krūtys yra pasmukusios ir tūrinis užpildymas implantu bus nepakankamas, reikia kartu atlikti ir krūtų pakėlimą.

Krūtų didinimą galima atlikti per pjūvį po krūtimi, per pjūvį pažastyje ar pjūvį areolėje (aplink spenelį). Implanto ložė gali būti suformuota po liauka, visiškai po raumeniu ar dalinai po raumeniu, dalinai po liauka (dvigubas planas).

Operacinė rizika

Krūtų didinimas kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, spenelio jautrumo sumažėjimą. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

Pooperacinis laikotarpis

Įprastai į darbą pacientas gali sugrįžti po 7- 10 dienų, tačiau fizinio aktyvumo reikėtų vengti apie mėnesį.

Šios procedūros rezultatas yra ilgalaikis, tačiau kūno svorio svyravimai, gimdymas ir amžiniai kūno pokyčiai gali turėti įtakos krūties formai.

Svarbu

Mes niekada nenaudojome nekokybiškų ir nesaugių krūtų implantų. Niekada nenaudojome prancūzų bendrovės „Poly Implant Prothese“ implantų. Nenaudojome implantų su hidrogelio užpildu. Mūsų pacientės gali būti visiškai ramios dėl savo sveikatos.

Krūtų didinimasKainos
Krūtų didinimas silikoniniais apvaliais implantais 2900-3000 €
Krūtų didinimas silikoniniais anatominiais implantais 3200 €
Krūtų didinimas poliuretaniniais apvaliais implantais 3200 €
Krūtų didinimas poliuretaniniais anatominiais implantais 3400-3500 €
Krūtų didinimas ir pakėlimas (kartu) (kaina su krūtų implantais) 4000-4300 €
Krūtų mažinimas 2500-2700 €