Plokščią ir gražų pilvą galima turėti kontroliuojant kūno svorį ir atliekant specialius fizinius pratimus. Tačiau dažnai po gimdymo, ginekologinių operacijų ar priaugus svorio su amžiumi pilvas nukara. Pilvo sienos plastika- tai ta operacija, kuri koreguoja odos ir riebalų perteklių ir pilvo sienos laisvumą.

Operacija

Pilvo sienos plastika (abdominoplastika) atliekama bendrinėje nejautroje. Dažniausiai atliekamas pilvo sienos viršutinės- vidurinės dalies ir klubų riebalų nusiurbimas. Vėliau atliekamas pusmėnulio formos odos- paodės pjūvis (bikini linija). Kiek virš gaktos palaipsniui atkeliama pilvo oda- paodė iki šonkaulių lankų, susiuvant tiesiuosius pilvo raumenis netirpstančiomis siūlėmis koreguojama pilvo sienos išvarža.

Vėliau patempiami pilvo sienos minkštieji audiniai (oda ir paodė), audinių perteklius išpjaunamas. Bamba įsiuvama į naują vietą pilvo vidurinėje linijoje klubų proporcijoje.

Operacinė rizika

Pilvo sienos plastika kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą, kraujosrūvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

Pooperacinis laikotarpis

Įpratai į darbą pacientas grįžta po kelių savaičių. Rekomenduojama nesportuoti 2 mėnesius.

Pilvo sienos plastikos efektas ilgalaikis, trunka dešimtmetį, bet dalinai priklauso nuo pacientų fizinio aktyvumo ir valgymo įpročių.

Pilvo sienos plastikaKainos
Pilvo sienos korekcija (abdominoplastika)2300-3300 €
Mini pilvo sienos korekcija (miniabdominoplastika)1800-2000 €