Kas tai per procedūra?

Sakoma, ką šou pasaulyje pasiekė Pamela Anderson krūtine, tą patį- Jenifer Lopez savo sėdmenimis. Per paskutinius metus sėdmenys ir pilvas tobulinami vis dažniau. „The brazilian butt lift”- tai sėdmenų didinimo procedūra po kurios jaunatviški, atsikišę sėdmenys kūnui suteikia juslumo ir geidulio.

Kaip atliekama sėdmenų didinimo implantais operacija?

Smulkios moterys neturi pakankamai riebalų kūne, tam, kad būtų galima atlikti brazilišką sėdmenų pakėlimą. Taigi, jei moteris neturi pakankamai riebalų, kitas būdas padidinti sėdmenis būtų silikoniniai sėdmenų implantai. Sėdmenų implantams yra padaromi maži pjūviai plyšelyje tarp sėdmenų žandų. Tada sėdmenų implantai atsargiai įdedami į sėdmenų audinius, vengiant tų vietų, kur yra svarbūs nervai. Kai pjūvis užgyja, tampa sunku suprasti ar dėti implantai. Rezultatas yra apvalūs ir iškilūs sėdmenys. Implantų įterpimas papilnins viršutinę ir išorinę sėdmenų dalis. Sunkiau yra užpildyti apatinę sėdmenų dalį. Implantai negali būti įdėti į šią vietą dėl rizikos, kad tai pažeis nervus. Tam, kad užpildyti apatinę sėdmenų dalį, naudojamos riebalų injekcijos.

Pooperacinis periodas

Po sėdmenų implantų įdėjimo operacijų tiesiogiai ant sėdmenų sėsti negalima iki 3 savaičių. Tai garantuoja ilgalaikį rezultatą. Dauguma pacientų gali grįžti į darbą dviejų savaičių bėgyje. Dvi savaites reikia nešioti specialų korsetą (tam, kad sukontroliuoti tinimą). Truputį patinti gali iki 6 savaičių. Jūs turėtumėte vėl pradėti visą įprastą veiklą praėjus 4 savaitėms po operacijos.

Sėdmenų didinimas implantaisKainos
“Braziliškas” sėdmenų pakėlimas2000-2500 €
Sėdmenų korekcija implantais (kaina su implantais)3300-3600 €